درباره ما

«مقام معظم رهبری» طی سال های گذشته تاکیدات ویژه ای به نوآوری و شکوفایی، جهش تولید وحمایت از کار و سرمایه ایرانی و اتکاء به تولیدات داخلی کشور داشتند.
در این راستا شرکت “هوشمند سازان خودرو کارن” با استفاده از تجربیات گذشته و بهره‌گیری از نیروهای جوان که از نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر می باشند موفق به اجرای طرحی نوآورانه و منحصربفرد برای خودروهای داخلی و خارجی گردیده است.
این شرکت در بخش سخت افزاری موفق به تولید ردیاب دیاگ دار خودرو شده است و در بخش نرم افزاری برای سهولت استفاده صاحبان خودرو علاوه بر نسخه ی تحت وب، دارای دو نسخه اپلیکیشن اندروید، ios می باشد.
با استفاده از امکانات دیاگ بدون مراجعه به تعمیرگاه و با استفاده از اپلیکیشن و پیامک، می توان وضعیت سلامت و عیب یابی و زمان تعویض قطعات مصرفی خودروی خود را بررسی و هشدارهای لازم را دریافت نمود.
با ردیاب کارن در صورت سرقت یا حمل خودرو، بطور هوشمند با استفاده از پیامک، اپلیکیشن و تماس، سریعا” به صاحب خودرو اطلاع داده می شود، و تمامی موقعیت های مکانی مسیرهای حمل شده را حتی در جنگل، دریا و بیابان ها که ارتباط دیتا وجود ندارد از طریق ماهواره دریافت و در حافظه ذخیره می نماید و در زمان دسترسی به دیتا، تمامی نقاط پیموده شده از طریق اپلیکیشن توسط صاحب خودرو قابل مشاهده می باشد.
استفاده همزمان از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت کارن می تواند خدمات بسیار ارزشمندی را برای صاحبان خودرو فراهم آورد که قابلیت های کاربردی و چگونگی دریافت خدمات در سایت caren.ir می باشد.